תואר B.A. בינלאומי

 

תואר B.A. וקורסי בחירה 

את התואר וקורסי הבחירה אנחנו ממליצים לשלב במסגרת לימודי המקצוע על מנת לסיים את הלימודים עם אפשרויות מרביות להשתלבות בתחום העבודה וכלים לבנייה ולצמיחה.

לימודי תואר BA:

בוגרות הקורסים במכון איתן  יכולות להשלים לתואר ראשון במשאבי אנוש, מדעי ההתנהגות או במנהל עסקים, באוניברסיטה בינלאומית המכירה בלימודים אצלנו כנקודות זכות לתואר.  המכון, כשלעצמו, אינו מעניק ואינו מבטיח להעניק תואר, התואר האקדמי ניתן על ידי האוניברסיטה בחו"ל.

ההשלמה לתואר מתבצעת בשיטת הלימודים מרחוק, בזמנה הפנוי של כל תלמידה. באפשרותך לסיים את לימודי התואר במשך שנה וחצי.

הלימודים במכון אית"ן מקנים לך נקודות זכות לטובת התואר, מה שמקדם אותך לקבלת התואר בזמן קצר יותר.

אנו תומכים בתלמידות שלנו בנושאים הבירוקרטיים עד לקבלת התואר כך שהתלמידה אינה צריכה להתמודד עם בירוקרטיה או שליחת אישורים לחו"ל.

הלימודים מתקיימים כולם בשפה העברית, כולל עבודת הגמר הסמינריונית!

בסיום לימודי ההשלמה לתואר תקבלי תואר BA   מהאוניברסיטה בחו"ל המוכרת על ידי אוניברסיטת בר אילן  להמשך לימודים לתואר שני. (בבר אילן  תדרשי להשלים  כמה קורסים כדי להמשיך לתואר שני תלוי במקצוע שתבחרי לתואר.)

התואר מחו"ל אינו מוכר כתואר על ידי משרד החינוך לגמולים,  עם זאת כל תואר ראשון הניתן ע"י אוניברסיטה קיימת המוכרת ורשומה באונסקו (או"ם)  הוא תואר מאושר, קרי, ניתן להגיד או לרשום בקורות החיים שלך שאת בעלת תואר B.A.

קורסי בחירה:

אנגלית אקדמאית/מדוברת

קורס גילוי האיתן שבנפש – כלים להתמודדות בסביבת העבודה שנה א'. קורס זה מיועד להכנתך ולהצלחתך בלימוד המקצוע ובהשתלבות בשוק העבודה בצורה הטובה לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

קורס לקראת כלה – הכנה לחיי נישואין איתנים שנה ב'. לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

קורס זוגיות – נפנה את מבטנו אל תוך התא הזוגי, להכיר את רבדיו באופן מעמיק במטרה לנהל את הקשר מתוך מודעות חסידית בהירה ובריאה. לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

לפרטים נוספים צרי קשר

דילוג לתוכן