אימון אישי, זוגי ועסקי הזדמנות לקריירה שנייה

מכון איתן בשיתוף עם "מכללת ICCM"  –  המכללה הבינלאומית לאימון וניהול מציעים לימודי הכשרה למאמנות באימון אישי, זוגי ועסקי עם שילוב ידע ניהולי המשולבים עם קורס בשיטת אית"ן המקנה את הצד החסידי של מבנה הנפש.

 

המסלול המשולב עוזר לתלמידה להרחיב את ידיעותיה וניסיונה כדי להקל עליה את הכניסה לשוק העבודה כמאמנת מוסמכת מקצועית, בעלת ידע ובטחון או כמנהלת מובילה בארגון.

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול היא המכללה היחידה בארץ בה הסילבוס נבחן ומבוקר, כל מרצה עובר סינון קפדני, הכשרה של כשנתיים לפחות והוא מחויב להיות אקדמאי או בתהליך לקבלת תואר על מנת שתוכל להרצות מול כיתה.

כל בוגרת של הקורס  תוכל להמשיך את הלימודים שלה לתואר ראשון, בתחום האימון, מדעי ההתנהגות או במנהל עסקים באחת האוניברסיטאות אתן אנחנו עובדים בחו"ל.  האוניברסיטאות אתן אנו עובדים, מעניקות 25  נקודות זכות מלאות לתלמידות  הלומדות  את מסלול הכשרת המאמנות. קורסי המכון, קורס אנגלית אקדמאית/מדוברת וקורס אית"ן מזכים אותך בנקודות זכות נוספות.

המסיימות בהצלחה תקבלנה תעודת מאמן אישי, זוגי, עסקי, חברתי ומשפחתי.

תנאי קבלה

 על כל תלמידה לעבור מבחן התאמה פסיכולוגי, הבוחן את יכולותיה לעבור תהליך למידה מעמיק והתאמתה להובלת מתאמנים בתהליכים רגשיים ומורכבים.

המבחנים נבדקים ע"י פסיכולוגית קלינית.

מעבר של המיון בהצלחה.

מבנה הקורס

240 שעות אקדמאיות  במשך 9 חודשים

 60 שעות לימוד קורס גילוי האיתן שבנפש

לבחירתך קורס אנגלית אקדמאית /מדוברת  60 שעות לימוד.

כל החומר לאימון אישי מסוכם וניתן להורדה מאתר המכללה- על מנת ליהנות מתהליך הלמידה, כל תלמידה מקבלת עם כניסתה לקורס סיסמאות לאתר עם כל החומר המסוכם כך שתוכל ללמוד ברוגע ובטחון.

שלב מיון

תחום האימון הוא תחום רגיש ומקצועי שדורש עבודה פנימית וחיבור עצמי.

כדי להרגיש בטוחה שזה המקצוע שאת רוצה וכדי שאנחנו נוכל לבחון האם את מתאימה להיות מאמנת, יצרנו תהליך מיון ייחודי.

כל תלמידה תוכל ללמוד חודש ימים (4 מפגשים מלאים + מפגש מסכם עם המרצה).

מחיר המיון הוא 250 ₪ דמי רישום (לא ניתנים להחזר) ועוד 500 ₪ פיקדון.

אם הייתה נוכחות מלאה ואחד הצדדים אינו מעוניין להמשיך, תוכלי לקבל בחזרה את 500 השקלים.

בצורה כזו תוכלי לבחון בצורה חופשית ושקולה האם מתאים לך להיות מאמנת או לא.

חומר עזר מקצועי בחינם!

כל תלמידה הלומדת בקורס הכשרת מאמנות עם השלמה לתואר,  זכאית להשתמש בספריה הדיגיטאלית של מכללת ICCM בה היא תוכל למצוא חומר על אימון אישי, פסיכולוגיה, פילוסופיה, התנהלות חברתית, אימון קבוצתי, סרטוני הדרכה בנושאי אימון אישי ועוד. בספריה ישנם ספרים לקריאה בטלפון חכם או בקורא ספרים, סרטים לצפייה ישירה ולהורדה למחשב ובנוסף קישורים לספרים לרכישה בארץ בשפה העברית.

לסיליבוס ולפרטים נוספים צרי קשר

לפרטים נוספים צרי קשר

דילוג לתוכן