ניתן לעשות את ההנחיה האישית טלפונית או דרך האתר בעברית ובספרדית, לפרטים כתבו לנו.

בעידן המודרני, החיים שלנו נעים סביב קריירה, הישגים והגשמה. מה ששואב אותנו לעשייה בלתי פוסקת סביב השעון, שלא מאפשרת לנו לעצור, להתבונן ולבדוק:

מה באמת חשוב לי? האם הבחירות שלי נכונות? האם הערך העצמי שלי נובע מהשורה הסופית בבנק? האם אני מאושר/ת?  האם אני יודע/ת בכלל לענות על השאלות הנ"ל?
התשובה באיתן היא עניין של הרגשה. איזה רגשות מניעים אותנו? בהנחייה האישית אנו בודקים ומגיעים לזיהוי ממוקד של הרגש. כאשר התשובה היא, תסכול, לחץ, חרדה, אשמה, חוסר ביטחון, חוסר אמון, כנראה שמשהו בהתנהלות שלנו נחסם ולא מאפשר לנו להיות במיטבנו, למצות יכולות ולהיות מאושרים .

בשיטת איתן ישנה משמעות עמוקה לזיהוי ממוקד של הרגש השלילי, מדוע?
לכל רגש יש תיאוריות שהוא בונה על החיים, בכדי שיהיה לו קיום, הוא מציג מצע ושטיפות מוח במטרה לבסס את העמדה "שהמציאות קשה ומסובכת". השימוש בטענות הגיוניות בעטיפה של חיבוק דוב, רחמים שיקריים ואהבה מדומה, לרוב מתקבל אצלנו בשמחה, מאפשר מקום נוח של הצדקה עצמית מטשטש את יכולת האבחנה שלנו .

הרגש השלילי ישקיע מאמצים רבים לקבע בתוכנו מחשבות, שהאדם והמציאות הם 2 פרמטרים שאינם יכולים לחבור ואם כך, מטרתו להרחיק אותנו מיכולת התמודדות עניינית. זיהוי ממוקד של הרגש השלילי בשמו, מאפשר את גילוי ה"תרמית", השלילי וסתירת התיאוריות השקריות, מה שלא מאפשר לו לכלוא את הנפש ולהסתיר את החוזקות.

דילוג לתוכן