מה יש כאן בשבילך

ההורים מוציאים עשרות אלפי שקלים על לימודים? מהיום אפשר אחרת!

הנדסאית תעשיה וניהול

הנדסאית תעשייה וניהול- לוגיסטיקה –משך הלימודים 3 שנים

הנדסאית תעשייה וניהול נחשב לתחום מבוקש, איכותי ופופולרי בענף לימודי הנדסאות. הנדסאי תעשייה וניהול משלבים הכשרה וידע מתחומים שונים כגון ידע בהנדסה לצד מדעי החברה, כלכלה וניהול. תחום התעשייה והניהול הינו דינמי ומטרתו העיקרית היא שאיפה לשיפור וייעול תהליכים ארגוניים תוך הוזלת עלויות התפעול והייצור והגדלת פריון התפוקה בתעשייה.

בעלות הסמכה כהנדסאיות תעשייה וניהול יכולות למצוא עבודה בכל ענפי המשק בסקטור הפרטי או הציבורי דוגמת משרדים ממשלתיים, רשות שדות התעופה, רכבת ישראל, מע"צ, רשויות עירוניות, מוסדות פיננסיים ובנקים, חברות ביטוח ועוד.

התפקידים אותם ממלאות בוגרות הקורס הינם איכותיים וכוללים ניהול ייצור, שירות, רכש, הנדסת ייצור ועם צבירת הניסיון התעסוקתי ניתן להתקדם לתפקיד אחראי צוות או מנהל תחום במקביל להשלמת הלימודים לתואר ראשון בתעשייה וניהול.

הלימודים הינם בפיקוח מה"ט

מקצועות הכלולים במסגרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

במסגרת לימוד הנדסאי תעשייה וניהול נלמדים מקצועות, כגון: סטטיסטיקה, כלכלה, מדידות עבודה, ניהול פרויקטים, התנהגות ארגונית, ניהול הייצור / ניהול מחסנים רכש ואחזקה, ועוד. בסיום הלימודים מתנסה כל סטודנטית בהכנת פרויקט גמר תוך יישום הנושאים שנלמדו.

בוגרות הקורס יקבלו דיפלומה של טכנאי והנדסאי מוסמך.

 מבנה הקורס:

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

שישה סמסטרים- שלוש שנים

לפרטים נוספים צרי קשר

ניהול מלאי ורכש

קורס ניהול מלאי ורכש עם  אפשרות להמשך לימודים לקורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה 

הקורס בניהול מלאי ורכש מעניק למשתתפות כלים לניהול של מערכי מחסנים ולוגיסטיקה בארגונים.

מסלול הכשרה זה עוסק בצרכים של התעשייה ומערך הקמעונאות במשק הישראלי המתפתח, ברשויות מקומיות, בחברות ציבוריות, בגופים בענף המלונאות ובארגונים בתחומים נוספים.

משתתפות הקורס מכירות שיטות לניהול יעיל ומתקדם של מלאי ורוכשות מיומנויות מקצועיות לקידום ושיפור מערכי מלאי מסוגים והיקפים שונים.

הגדרת התפקיד ואופיו משתנים מחברה לחברה ותלויים בגורמים כמו גודל הארגון והמטרות שלו. הלימודים מסייעים למשתתפות לבנות מיומנויות ניהוליות שחיוניות לעובדים בכירים בתחום.

למנהלי מלאי יש תחומי אחריות רבים במסגרת תפקידם, מביצוע של הזמנות ותכנון של היקף המלאי ועד להתנהלות מול ספקים ובקרה על תקינות מערך המלאי באופן שוטף. זהו ענף דינמי במיוחד שכולל אתגרים רבים והוא רק הולך וצומח כדי להתאים את עצמו לשינויים שעוברים על המשק הכללי.

הלימודים מתקיימים במכון אית"ן בבני ברק על ידי מרצות בלבד.

מבנה הקורס:

שעות הקורס: 162 כ 8 חודשים המשך לקורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה  עוד 4 חודשים

114 שעות עיוני

48 שעות מעשי

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

תעודות

בסיום הקורס תינתן תעודת גמר ממשלתית ממשרד העבודה "ניהול מלאי ורכש"

לפרטים נוספים צרי קשר

לימודי תואר ראשון וקורסי בחירה

קורסי בחירה:

אנגלית אקדמאית/מדוברת

קורס גילוי האיתן שבנפש – כלים להתמודדות בסביבת העבודה שנה א'. קורס זה מיועד להכנתך ולהצלחתך בלימוד המקצוע ובהשתלבות בשוק העבודה בצורה הטובה לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

קורס לקראת כלה – הכנה לחיי נישואין איתנים שנה ב'. לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

קורס זוגיות – נפנה את מבטנו אל תוך התא הזוגי, להכיר את רבדיו באופן מעמיק במטרה לנהל את הקשר מתוך מודעות חסידית בהירה ובריאה. לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

לימודי תואר BA:

בוגרות הקורסים במכון איתן  יכולות להשלים לתואר ראשון במשאבי אנוש, מדעי ההתנהגות או במנהל עסקים, באוניברסיטה בינלאומית המכירה בלימודים אצלנו כנקודות זכות לתואר.  המכון, כשלעצמו, אינו מעניק ואינו מבטיח להעניק תואר, התואר האקדמי ניתן על ידי האוניברסיטה בחו"ל.

ההשלמה לתואר מתבצעת בשיטת הלימודים מרחוק, בזמנה הפנוי של כל תלמידה.
אנו תומכים בתלמידות שלנו בנושאים הבירוקרטיים עד לקבלת התואר כך שהתלמידה אינה צריכה להתמודד עם בירוקרטיה או שליחת אישורים לחו"ל.

הלימודים מתקיימים כולם בשפה העברית, כולל עבודת הגמר הסמינריונית!

בסיום לימודי ההשלמה לתואר תקבלי תואר BA   מהאוניברסיטה בחו"ל המוכרת על ידי אוניברסיטת בר אילן  להמשך לימודים לתואר שני. (בבר אילן  תדרשי להשלים  כמה קורסים כדי להמשיך לתואר שני תלוי במקצוע שתבחרי לתואר.)

התואר מחו"ל אינו מוכר כתואר על ידי משרד החינוך. עם זאת כל תואר ראשון הניתן ע"י אוניברסיטה קיימת המוכרת ורשומה באונסקו (או"ם)  הוא תואר מאושר, קרי, ניתן להגיד או לרשום בקורות החיים שלך שאת בעלת תואר B.A.

קורס הייטק NET. פיתוח

קורסFull Stack Development  .NET

מכון אית"ן בשיתוף עם מרכז ההכשרה וההשמה של HackerU (האקריו) מציעים מסלול לימודים מעמיק שבסיומו מוענקת לך תעודת גמר בתור מפתחת תוכנה בפלטפורמת NET.. קורס זה הינו בסיס להמשך לימודים והתמקצעות בתחום שיכשיר ויכין אותך לעבודה בתעשייה בחברות המובילות בשוק.

חברות רבות במשק משתמשות בפלטפורמות הפיתוח של Microsoft, הנפוצות ביותר כיום במרבית הארגונים בארץ ובעולם. בעקבות צמיחת תעשיית ההייטק בעשור האחרון גדל הביקוש למתכנתי NET. בעלי יכולות ושליטה בעבודה בסביבות פיתוח מסוג זה. אם את מחפשת להתברג בתעשייה שבה הביקוש גובר על ההיצע והשכר מתגמל, את בהחלט במסלול הנכון.

חברת HackerU היא החברה המובילה בישראל להכשרת עובדים למקצועות ההייטק. החברה פועלת למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם ומציעה את מסלולי הלימוד המקצועיים והמקיפים ביותר בשוק. החברה מבצעת שיתופי פעולה אקדמיים וטכנולוגיים עם גורמים נוספים בארץ ובעולם (בארצות הברית, אירופה, רוסיה, הודו, אפריקה ודרום אמריקה).

אנו מציעים מסלול שבסיומו תוענק לך תעודת גמר מטעם HackerU ותעודת הסמכה בינלאומית של Microsoft (בכפוף לעמידה בכל התנאים).

יתרונות משמעותיים – מסלול הכשרה זה מותאם לשינויי השוק ויעניק לך את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו כן, בקורס תלמדי לעומק נושאים בפיתוח צד לקוח וכיצד ניתן להביא לידי ביטוי את הטכנולוגיות החדשות בצד הלקוח ובצד השרת.

שלב מיון ללא סיכון כספי – בשלב המיון נבדקת התאמתך למסלול לאורך 27 שעות לימוד ללא סיכון כספי. עלות תקופת המיון היא 1,250 ₪. במידה ולא התקבלת או במידה והבנת שהקורס אינו מתאים לך, יוחזרו אלייך 1,000 ₪.

קורס מורחב – 500 שעות לימוד אקדמיות. במידה ועברת את שלב המיון בהצלחה, ייחתם עמך הסכם השמה, ותעברי לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה.

הלימודים נמשכים כ- 12 חודשים (החל מסוף חודש אוקטובר – לאחר חגי תשרי).

ימים ב' + ד' בין השעות 9:00-15:30 במרכז ההכשרה של HackerU, במתחם הבורסה ברמת גן, בצמוד לרכבת סבידור מרכז. המתחם המופרד לבנות בלבד.

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

לפרטים נוספים צרי קשר

הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות 1+2 כ 8 חודשים עם אפשרותלהמשך לימודי חשבת שכר בכירה

קורס הנהלת חשבונות 1+2 מהווה כניסה לעולם החשבונאות.

קורס זה הוא בסיס למקצועות נוספים בתחום. בסיומו תקבלי סיווג מקצועי בהנה"ח 1+2 מתקדם ותוכלי להתקדם ללימודי חשבת שכר בכירה.

המסלול בנוי כך שבחלקו השני של המסלול יהיה באפשרותך לעבוד וללמוד. במידה ותרצי להשתתף בקורס ערב.

הלימודים מתקיימים במכון אית"ן בבני ברק על ידי מרצות בלבד.

משך הלימודים לשני הקורסים כשנה וחצי

הקורס בפיקוח משרד העבודה

מבנה הקורס:

205 שעות עיוני

80 שעות מעשי

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

תעודות:

תעודת גמר מנהלת חשבונות 1+2

תעודת מקצוע ממשלתית בהנהלת חשבונות

לפרטים נוספים צרי קשר

מזכירות רפואית

קורס מזכירות רפואית

המזכירה הרפואית מטפלת במסמכים של רשומה רפואית המקיפה את מהלך הטיפולים, בפרט במחלקות האשפוז בבתי החולים, במרפאות, במכונים, במעבדות, בחדרי המיון, בחדרי הניתוח ועוד.

היא משמשת חוליה מקשרת בין המטופל ובני משפחתו , לבין הצוות הרפואי, מסייעת בריכוז מסמכי המידע הרפואי הפרטני, בהדפסה ובהפקה של המידע הרפואי- כולל סיכומי מחלה, בניהול כרטסת החולים, במילוי טפסים נדרשים, בריכוז נתונים לדווח סטטיסטי ובזימון וקבלה של חולים לטיפול ביחידה.

המזכירה הרפואית מועסקת במוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים בהם מתקיימת פעילות רפואית טיפולית או רפואית – מדעית ומחקרית כגון בתי חולים, מרפאות, לשכות בריאות, תחנות לבריאות המשפחה, בריאות הנפש, גופים עסקיים בתחום הבריאות, מערכת הביטחון ועוד.

הלימודים מתקיימים במכון אית"ן בבני ברק על ידי מרצות בלבד.

מבנה הקורס:

216 שעות לימוד עיוני

184 לימוד מעשי

משך הלימודים- שנה

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

*ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

תעודות:

תעודת גמר מזכירות רפואית

תעודת מקצוע מזכירות רפואית

לפרטים נוספים צרי קשר

שאלות הן המקור לכל התשובות!
אל תהססי לפנות אלינו

דילוג לתוכן