מה יש כאן בשבילך

ההורים מוציאים עשרות אלפי שקלים על לימודים? מהיום אפשר אחרת!

לימודי תואר ראשון וקורסי בחירה

קורסי בחירה:

אנגלית אקדמאית/מדוברת

קורס גילוי האיתן שבנפש – כלים להתמודדות בסביבת העבודה שנה א'. קורס זה מיועד להכנתך ולהצלחתך בלימוד המקצוע ובהשתלבות בשוק העבודה בצורה הטובה לאחר 3 מפגשים אם אינך מעוניינת להמשיך את הלימודים בקורס זה יוחזר כספך עבור הקורס הנ"ל במלואו.

לימודי תואר BA:

בוגרות הקורסים במכון איתן  יכולות להשלים לתואר ראשון במשאבי אנוש, מדעי ההתנהגות או במנהל עסקים, באוניברסיטה בינלאומית המכירה בלימודים אצלנו כנקודות זכות לתואר.  המכון, כשלעצמו, אינו מעניק ואינו מבטיח להעניק תואר, התואר האקדמי ניתן על ידי האוניברסיטה בחו"ל.

ההשלמה לתואר מתבצעת בשיטת הלימודים מרחוק, בזמנה הפנוי של כל תלמידה.
אנו תומכים בתלמידות שלנו בנושאים הבירוקרטיים עד לקבלת התואר כך שהתלמידה אינה צריכה להתמודד עם בירוקרטיה או שליחת אישורים לחו"ל.

הלימודים מתקיימים כולם בשפה העברית, כולל עבודת הגמר הסמינריונית!

בסיום לימודי ההשלמה לתואר תקבלי תואר BA   מהאוניברסיטה בחו"ל המוכרת על ידי אוניברסיטת בר אילן  להמשך לימודים לתואר שני. (בבר אילן  תדרשי להשלים  כמה קורסים כדי להמשיך לתואר שני תלוי במקצוע שתבחרי לתואר.)

התואר מחו"ל אינו מוכר כתואר על ידי משרד החינוך. עם זאת כל תואר ראשון הניתן ע"י אוניברסיטה קיימת המוכרת ורשומה באונסקו (או"ם)  הוא תואר מאושר, קרי, ניתן להגיד או לרשום בקורות החיים שלך שאת בעלת תואר B.A.

קורס הייטק NET. פיתוח

קורסFull Stack Development  .NET

מכון אית"ן בשיתוף עם מרכז ההכשרה וההשמה של HackerU (האקריו) מציעים מסלול לימודים מעמיק שבסיומו מוענקת לך תעודת גמר בתור מפתחת תוכנה בפלטפורמת NET.. קורס זה הינו בסיס להמשך לימודים והתמקצעות בתחום שיכשיר ויכין אותך לעבודה בתעשייה בחברות המובילות בשוק.

חברות רבות במשק משתמשות בפלטפורמות הפיתוח של Microsoft, הנפוצות ביותר כיום במרבית הארגונים בארץ ובעולם. בעקבות צמיחת תעשיית ההייטק בעשור האחרון גדל הביקוש למתכנתי NET. בעלי יכולות ושליטה בעבודה בסביבות פיתוח מסוג זה. אם את מחפשת להתברג בתעשייה שבה הביקוש גובר על ההיצע והשכר מתגמל, את בהחלט במסלול הנכון.

חברת HackerU היא החברה המובילה בישראל להכשרת עובדים למקצועות ההייטק. החברה פועלת למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם ומציעה את מסלולי הלימוד המקצועיים והמקיפים ביותר בשוק. החברה מבצעת שיתופי פעולה אקדמיים וטכנולוגיים עם גורמים נוספים בארץ ובעולם (בארצות הברית, אירופה, רוסיה, הודו, אפריקה ודרום אמריקה).

אנו מציעים מסלול שבסיומו תוענק לך תעודת גמר מטעם HackerU ותעודת הסמכה בינלאומית של Microsoft (בכפוף לעמידה בכל התנאים).

יתרונות משמעותיים – מסלול הכשרה זה מותאם לשינויי השוק ויעניק לך את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו כן, בקורס תלמדי לעומק נושאים בפיתוח צד לקוח וכיצד ניתן להביא לידי ביטוי את הטכנולוגיות החדשות בצד הלקוח ובצד השרת.

שלב מיון ללא סיכון כספי – בשלב המיון נבדקת התאמתך למסלול לאורך 27 שעות לימוד ללא סיכון כספי. עלות תקופת המיון היא 1,250 ₪. במידה ולא התקבלת או במידה והבנת שהקורס אינו מתאים לך, יוחזרו אלייך 1,000 ₪.

קורס מורחב – 500 שעות לימוד אקדמיות. במידה ועברת את שלב המיון בהצלחה, ייחתם עמך הסכם השמה, ותעברי לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה.

הלימודים נמשכים כ- 12 חודשים (החל מסוף חודש אוקטובר – לאחר חגי תשרי).

ימים ב' + ד' בין השעות 9:00-15:30 במרכז ההכשרה של HackerU, במתחם הבורסה ברמת גן, בצמוד לרכבת סבידור מרכז. המתחם המופרד לבנות בלבד.

לבחירתך קורס גילוי האיתן שבנפש לניהול קריירה, זוגיות, חינוך חסידי וכלים רגשיים להתמודדויות עם אתגרי החיים.

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

לפרטים נוספים צרי קשר

הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות 1+2 כ 8 חודשים עם אפשרותלהמשך לימודי חשבת שכר בכירה

קורס הנהלת חשבונות 1+2 מהווה כניסה לעולם החשבונאות.

קורס זה הוא בסיס למקצועות נוספים בתחום. בסיומו תקבלי סיווג מקצועי בהנה"ח 1+2 מתקדם ותוכלי להתקדם ללימודי חשבת שכר בכירה.

המסלול בנוי כך שבחלקו השני של המסלול יהיה באפשרותך לעבוד וללמוד. במידה ותרצי להשתתף בקורס ערב.

הלימודים מתקיימים במכון אית"ן בבני ברק על ידי מרצות בלבד.

משך הלימודים לשני הקורסים כשנה וחצי

הקורס בפיקוח משרד העבודה

מבנה הקורס:

205 שעות עיוני

80 שעות מעשי

לימודי קודש חובה משולבים בלימודים וכוללים הרצאות על השקפה תורנית בסוגיות אקטואליות,

ימי עיון ומפגשי ערב חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון איתן ו/או מרצות אורחות.

תעודות:

תעודת גמר מנהלת חשבונות 1+2

תעודת מקצוע ממשלתית בהנהלת חשבונות

לפרטים נוספים צרי קשר

שאלות הן המקור לכל התשובות!
אל תהססי לפנות אלינו

דילוג לתוכן