אמרו לך שאת מושלמת?

מאת לירז נחמיאס

אמרו לך שאת מושלמת?

marriage-598314_1280תגידי , כבר אמרו לך שאת מושלמת?
כן את שקוראת את השורות האלה.

מאיפה אני יודעת?
רואים לפי קצב ההליכה שלך.

מי שהולכת בקצב כזה במסלול ריצה פרטי משלה , מסוגלת גם לייצר בעצמה את הכוחות שלה. אחת כמוך , מייצרת בעצמה כוחות על אנושיים רק מלחשוב מה עוד היא רוצה להשיג הבוקר..

מי גילה לי?
חג שבועות- חג מתן תורה. שם על הר סיני (פסגת שלמות הרצונות המוגשמים) כשעמדנו יחד כולנו לב אחד, קיבלנו את השבב שמטעין לנו כוחות לפי הרצונות שלנו.
תבואי ביום ראשון הקרוב שוב לבית הכנסת. כל המושלמות מגיעות לקבל שוב את התורה בשמחה ובפנימיות.

רגע עצרי – את בעצם אומרת לי שיש לי כוחות להגשים כל רצון? שאני מסוגלת לייצר אינסוף כוחות לכל דבר שרק ארצה?
אז איך זה שאני לא יודעת את זה על עצמי?
את יודעת – עובדה שחייכת שקראת. בעצם הנשמה את יודעת , רק הבעיה עם החברה האלה שאת מסתובבת איתם .
כן כל אלה שאת מאמינה להם . סומכת עליהם בעיניים עצומות , מבקשת מהם עזרה בעת צרה במקום להשתמש בשבב.

מה את לא מאמינה לי תפתחי רגע את הקישור של דף הרגשות השליליים. פתחת? יופי.
סמני לעצמך בבקשה על דף מי הראשון שמגיע כשקצת קשה לך?
מי מגיע בזמן מחלוקת ומספר לך ששוב פוגעים בך?
מי עוזר לו ומספר לך שכל הזמן רומסים אותך, מזלזלים בך. שכולם פה רעים , צרי עין. אף אחד באמת לא מסוגל פרגן לך, הם מקנאים בך בגלל זה שמים לך רגלים.

נו? זיהית את עבריינים שאת מחשיבה חברים?
מי בחרת הפעם ? אולי חוסר ערך עצמי? אולי חוסר אמון עצמי? פחד? ויתור? השפלה? הזנחה? אולי שנאה עצמית?

מה היית עושה בלעדיהם? למה הם באים רק הם כשקשה לך? למה ערך עצמי , אמון, ביטחון, שמחה  לא מוזמנים לבית המשפט כשהם חורצים את הדין ופוסקים שאת חייבת להתנתק מכל האנשים שסביבך? להילחם בכולם, לנקום. במקום להיעזר  באחר, להשתלב.

למה? כי הם מספקים לך ביטחון מזויף בדיוק כמו עם סמים .כי ככה זה עם סמים. סמים עושים אותך כל כך קטן אבל מבסוט. אין שום השקעת מאמץ אין התעקשות .מהר מגיעים למסקנות ופורשים מהמירוץ בכבוד.לא צריך לעבוד קשה כדי להרגיש מנצח. אבל כשאנחנו מתעוררים מהאשליה אנחנו יודעים שהם רק משתמשים בנו למטרות שלהם. באמת הם רק מנצלים אותנו ושואבים לנו את כל הכח.

אם זה באמת היה עוזר היינו נשארים איתם. אבל יש בנו עוד משהו. עוד חלק קטן , שקט אבל מסעיר – קוראים לזה עצם הנשמה. המקום העקשן שלא מוותר לך. שלא מאמין לשום מילה שלהם. שלא נותן לך לישון איתם בלילה. שמתחנן – אחותי , את מלכה ,לביאה שואגת  את לא צריכה יועצים עברייני צעצוע. זה לא בליגה שלך. אריסטוקרטית כמוך צריכה יועצים אחרים – טובי המוחות , גאונים ומעלה . אז קדימה חג שבועות כאן . בואי לקבל שוב את התורה בשמחה ובפנימיות . תתחילי להתרגל לחשוב מחוץ לקופסא. לחיות אינסוף כוח. תתחילי להתרגל מחדש לייצר לעצמך את כוחות הנפש שמתאימים לרצונות עילאיים כמו שלך.
זה מגיע לך

-נחמיאס.jpgלירז נחמיאס

מנחת קבוצות

מנחה בשיטת אית"ן, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וקרימינולוגיה,מנחת קבוצות, מתמחה בהעצמה לילדים. אמא ל 3 בנות, גרה במושב משמרת. צרו קשר
דילוג לתוכן