רדיו קול האיתן נולד בעקבות בקשתן של נשים רבות למענה מהיר בנושאים "בוערים" של היום יום. הקמנו את התחנה שבה חני תשדר מידי שבועיים בימי חמישי בערב ותענה על שאלות שנשים העלו בפורום שאלות השעה . כנסי כאן לפורום

את יכולה להאזין לשידור בדף התחנה שלנו  או באפליקציה לסמארטפון. (אנדרויד ואייפון) חפשי "רדיו קול האיתן – עצם העניין " בחנות האפליקציות והורידי. האפליקציה זמינה לכל מכשיר. באפליקציה תמצאי מבצעים הגרלות ועוד. זהו המיני אתר שלנו.

בזמן השידור תוכלי להשתתף בצ'אט שבדף הרדיו.  בהמשך נקבל שיחות טלפון בזמן שידור.

אנו שמחים להעמיד את התחנה לרשותך. אם את מספרת סיפורי ילדים מלחינה ומנגנת או שיש לך טיפים מעניינים בכל נושא בבקשה פני אלינו כאן ועורכת התכניות תשמח לבחון את החומרים וליצור אתך קשר.

השידורים יתחילו בעז"ה בקרוב.  תקבלי הודעה במייל.


במקצועי, הנני מנחת קבוצות המוסמכת על ידי משרד החינוך. תחומי התמחותי הם: הורות, זוגיות ומודעות עצמית למבוגרים ולנוער.
את תחילת השכלתי כמנחת הורים קיבלתי במכון אדלר.
למעלה מחמש עשרה שנה עסקתי במסירת הרצאות, סדנאות, ושיעורים בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל.
בשבע השנים האחרונות, בנוסף לקבוצות הנחיה, ליוויתי אנשים מכל גווני הקשת באופן פרטני, ובעזרת שיטת "איתן" זכיתי לעזור בהרבה מאוד מהמקרים לא רק לצאת מהבעיה אלא לשפר את איכות החיים ולצמוח לאפיקים שבתחילת התהליך היו נראים דמיוניים ובלתי ניתנים למימוש.
בנוסף, הנני מנחה השתלמויות לאנשי מקצוע, מורות גננות וקבוצות עובדים המעוניינים לשכלל את איכות עבודתם כפרט וכצוות. ארגונים שונים מקבלים יעוץ וליווי בתהליכי צמיחה והתפתחות בכלים המיוחדים לשיטת איתן

דילוג לתוכן