מהם המסלולים וכיצד לבחור מסלול המתאים לך?

בהרשמתך למסלול תעצומות או מסלול התבוננות את מצטרפת למסלולים לימודיים שתמצאי בהם חומרים בנושאים מגוונים. הלימוד הוא דרך מאמרים, סרטוני וידאו , שיעורים מקוונים ותרגילים. בכל אחד מהמסלולים תקבלי כלים מעשיים לחיי היום יום אם בהורות, בזוגיות, ביחסי עבודה ומודעות עצמית. יש תמיכה טכנית ו"תוכנית" לתקופת השתתפותך במסלול.

כיצד לבחור מסלול?

לפנייך כמה שאלות שיעזרו לך למצוא את המסלול המתאים לך

  1. האם את מעוניינת בנקודות למחשבה בלבד?
  2. האם את רוצה קריאת כתבות בלבד ללא התנסות?
  3. האם את מעוניינת בהתנסות קצרה בלבד? "טעימה " מהשיטה?
  4. האם את רוצה לתרגל את השיטה ולהתנסות בה?
  5. האם את רוצה חוויה לימודית מתמשכת?
  6. הדרך של שיטת איתן בנויה משלושה שלבים לזהות, לפרק ולשנות האם את מעוניינת להגיע לשינוי?
  7. האם את רוצה דרך "איתנית" כארח חיים?
  8. האם חשוב לך להתקדם ולהמשיך לרמה עמוקה יותר של השיטה?
  9. האם את רוצה לחוות לימוד מאמרים חסידיים בעינה של שיטת אית"ן?

אחרי שתעני לעצמך על שאלות אלו תוכלי לבחור את המסלול המתאים לך. כמובן שתמיד תכלי לעבור מסלולים או לבטל את הרשמתך לפרטים 

אם ענית כן לשאלות  מספר 1-2 אין צורך להירשם למסלולים בקרי בדף הבלוג שלנו.

ענית כן לשאלה 3 הרשמי למסלול הקל 

מסלול קל – מסלול חינם. במסלול זה תמצאי כתבות מעמיקות ונקודות למחשבה בקטגוריות מגוונות אך המסלול אינו לימודי. במסלול הקל עיקר החומרים מוגשים ככתבות, אך מידי פעם ישולבו מצגות, שיעורים בשידור חי עם חנה רות אברהם וסרטוני וידאו. המסלול חינמי הרשמי והתחילי לחוות את שיטת איתן.

מסלול תעצומות – ענית כן לשאלות 4-9 המסלול הזה בשבילך

מסלול "תעצומות" מציע לך חוויה לימודית מובנית, בשלב ראשון, בנושאי מודעות וזוגיות. את החומרים מעבירה חנה רות אברהם.  החומרים עומדים לרשותך בכל עת. חלקם תוכלי גם להוריד למחשב. בהצטרפותך למסלול "תעצומות" את לומדת את השיטה כפי שנלמדת בסדנאות של 15 מפגשים אך במחיר נח לכל כיס. מחיר סדנה בבית הלקוח עולה כ 900 ש"ח במסלול זה שנה של לימודים עולה חצי מחיר ובתשלומים חודשיים קטנים.

המסלול מציע כתבות, תרגילים, שיעורי וידאו, מצגות מלוות בהסברים, שיעורים מקוונים כ 4 פעמים בשנה שאת יכולה להשתתף בהם באודיו או בצ'אט. להצטרפות למסלול תעצומות כנסי כאן

מסלול "התבוננות" – מסלול ייחודי לשיטת איתן

במסלול זה אנו מציעים לימוד ספר ליקוטי תורה עם הרב צמח אברהם והפיכת התאוריה לכלים מעשיים עם חנה רות אברהם. הלימוד הוא בסרטוני וידאו מאמרים ותרגול. מידי פעם נערוך שיעורים בשידור חי בהם אפשר להשתתף באודיו או בצ'אט. אם יש צורך בהבהרה נוספת אפשר לשלוח למייל שלנו את השאלות. "התבוננות" מסלול ייחודי למכון אית"ן. כאן תלמדי מתוך 4 היסודות אש, מים, עפר ורוח על הנשמה האלוקית,הנשמה האנוכית והרגשות המשויכים להם . צפי בסרטון ההקדמה למסלול.

בפרשת חיי שרה שנת תשנ"ב, לכבוד פתיחת כינוס השלוחים העולמי, הרבי ביקש שהשלוחים יקבלו על עצמם ללמוד את כל הספר תורה אור וליקוטי תורה על כל חלקיהם- עד סיומם למען זירוז הגאולה והרי כל יהודי הוא שליח כך שהוראה זו שייכת לכל אחד ואחת מאיתנו.

ספר התניא, מכונה ספר של בינונים ועל הספרים ליקוטי תורה ותורה אור אומרים שהם ספר של צדיקים. היות "ועמך כולם צדיקים", אנו פותחים בסדרה זו הבנויה מחלק תאורטי על פי הספרים תורה אור וליקוטי תורה משולב עם כלים מעשיים בשיטת אית"ן.

החלק התאורטי נמסר על ידי הרב צמח אברהם והחלק היישומי הוא פרי פיתוחה של חנה רות אברהם, מנהלת מכון איתן אשר בעקבות ניסיונה העשיר בהנחיית סדנאות ברמות שונות ובנושאים שונים, תתרגם את הידע הנשגב שמביא האדה"ז בספרים אלו לכלים מעשיים בחיי היומיום.

המסלול מתאים לכל מי שרוצה ללמוד לזהות ולהכיר את הכוחות המניעים בנפש. לשליחים ושליחות המחפשים רעיונות לדרשה לקהילה. לנשים המארגנות שיעורי פרשת השבוע מידי שבת בביתן. הוסיפו "תבלין" לשיעורים הוסיפו את זווית הראיה של שיטת איתן לפרשה. להצטרפות לחצי כאן

הכניסי את איתן הביתה. סללי את הדרך לחיים תלת ממדים. מסלול זה מלבד החוויה הלימודית שבו הוא גם מסלול "תחזוקה" כולנו צריכים כוונון מדי פעם. מה נשים מספרות על השיטה?

לפרטים נוספים לחצי כאן

הכניסו מוקטן

 

 

 

 

 

 

 

 

במקצועי, הנני מנחת קבוצות המוסמכת על ידי משרד החינוך. תחומי התמחותי הם: הורות, זוגיות ומודעות עצמית למבוגרים ולנוער.
את תחילת השכלתי כמנחת הורים קיבלתי במכון אדלר.
למעלה מחמש עשרה שנה עסקתי במסירת הרצאות, סדנאות, ושיעורים בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל.
בשבע השנים האחרונות, בנוסף לקבוצות הנחיה, ליוויתי אנשים מכל גווני הקשת באופן פרטני, ובעזרת שיטת "איתן" זכיתי לעזור בהרבה מאוד מהמקרים לא רק לצאת מהבעיה אלא לשפר את איכות החיים ולצמוח לאפיקים שבתחילת התהליך היו נראים דמיוניים ובלתי ניתנים למימוש.
בנוסף, הנני מנחה השתלמויות לאנשי מקצוע, מורות גננות וקבוצות עובדים המעוניינים לשכלל את איכות עבודתם כפרט וכצוות. ארגונים שונים מקבלים יעוץ וליווי בתהליכי צמיחה והתפתחות בכלים המיוחדים לשיטת איתן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות