מסלול "התבוננות" – מסלול ייחודי לשיטת איתן

במסלול זה אנו מציעים לימוד ספר ליקוטי תורה עם הרב צמח אברהם והפיכת התאוריה לכלים מעשיים עם חנה רות אברהם. הלימוד הוא בסרטוני וידאו מאמרים ותרגול. מידי פעם נערוך שיעורים בשידור חי בהם אפשר להשתתף באודיו או בצ'אט. אם יש צורך בהבהרה נוספת אפשר לשלוח למייל שלנו את השאלות. "התבוננות" מסלול ייחודי למכון אית"ן. כאן תלמדי מתוך 4 היסודות אש, מים, עפר ורוח על הנשמה האלוקית,הנשמה האנוכית והרגשות המשויכים להם . צפי בסרטון ההקדמה למסלול.

בפרשת חיי שרה שנת תשנ"ב, לכבוד פתיחת כינוס השלוחים העולמי, הרבי ביקש שהשלוחים יקבלו על עצמם ללמוד את כל הספר תורה אור וליקוטי תורה על כל חלקיהם- עד סיומם למען זירוז הגאולה והרי כל יהודי הוא שליח כך שהוראה זו שייכת לכל אחד ואחת מאיתנו.

ספר התניא, מכונה ספר של בינונים ועל הספרים ליקוטי תורה ותורה אור אומרים שהם ספר של צדיקים. היות "ועמך כולם צדיקים", אנו פותחים בסדרה זו הבנויה מחלק תאורטי על פי הספרים תורה אור וליקוטי תורה משולב עם כלים מעשיים בשיטת אית"ן.

החלק התאורטי נמסר על ידי הרב צמח אברהם והחלק היישומי הוא פרי פיתוחה של חנה רות אברהם, מנהלת מכון איתן אשר בעקבות ניסיונה העשיר בהנחיית סדנאות ברמות שונות ובנושאים שונים, תתרגם את הידע הנשגב שמביא האדה"ז בספרים אלו לכלים מעשיים בחיי היומיום.

המסלול מתאים לכל מי שרוצה ללמוד לזהות ולהכיר את הכוחות המניעים בנפש. לשליחים ושליחות המחפשים רעיונות לדרשה לקהילה. לנשים המארגנות שיעורי פרשת השבוע מידי שבת בביתן. הוסיפו "תבלין" לשיעורים הוסיפו את זווית הראיה של שיטת איתן לפרשה. להצטרפות לחצי כאן

הכניסי את איתן הביתה. סללי את הדרך לחיים תלת ממדים. מסלול זה מלבד החוויה הלימודית שבו הוא גם מסלול "תחזוקה" כולנו צריכים כוונון מדי פעם. מה נשים מספרות על השיטה?

דילוג לתוכן