חנה רות אברהם – מנהלת מכון אית"ן ומנחת המסלול

ברוכה הבאה לאקדמית מכון איתן

מסלול התבוננות

בפרשת חיי שרה שנת תשנ"ב, לכבוד פתיחת כינוס השלוחים העולמי, הרבי ביקש שהשלוחים יקבלו על עצמם ללמוד את ספר תורה אור וליקוטי תורה על כל חלקיהם- עד סיומם למען זירוז הגאולה והרי כל יהודי הוא שליח, כך שהוראה זו שייכת לכל אחד ואחת מאיתנו.

במסלול התבוננות אנו מציעים לימוד ספר תורה אור וליקוטי תורה עם הרב צמח אברהם והפיכת התאוריה לכלים מעשיים עם חנה רות אברהם. הלימוד הוא בסרטוני וידאו מאמרים ותרגול. מידי פעם נערוך שיעורים בשידור חי בהם אפשר להשתתף באודיו או בצ'אט. אם יש צורך בהבהרה נוספת אפשר לשלוח למייל שלנו את השאלות. במסלול תלמדי מתוך 4 היסודות אש, מים, עפר ורוח על הנשמה האלוקית, הנשמה האנוכית והרגשות המשויכים אליהם.

 

יצירת קשר

בכל שלב תוכלי ליצור איתנו קשר באימייל. נשתדל לענות תוך 24 שעות. תוכלי להיעזר בפורום של המכון. מידי 3 או 4 חודשים נעביר שיעור אינטרנטי  עם חנה רות בשידור חי שבסיומו נשאיר זמן לשאלות.

תכנית הלימודים

בשלב ראשון במסלול  נתרכז בזיהוי. המסלול מורכב מארבעת היסודות, ננתח את הרגשות המשויכים לכל יסוד ונלמד כיצד לזהות לפרק ולשנות. זאת תכנית לימודית שנתית. החומרים לרשותך כל זמן שאת רשומה גם לאחר סיום השנה.

מה במסלול

בהצטרפותך למסלול התבוננות את מקבלת תכנית מלאה וייחודית המביאה את התאוריה לכלים מעשיים. החומרים מבוססים על מאמרים של הרבי הרי"צ, תורה אור, ליקוטי תורה ו "המשך תרס"ו" בראי איתן. קראי עוד…

הרב צמח אברהם מסביר על תכנית המסלול לצפייה כנסי כאן

חנה רות מסבירה על מבנה המסלול לצפייה כנסי כאן

אם עדיין לא הצטרפת למסלול הצטרפי כאן

אם הצטרפת כנסי למסלול

לתשומת לבך!  בראש  הדף בסרגל התפריטים תראי תחת כל כותרת 2 רגשות בכל אחד מהיסודות.
אנו נתחיל את מסלול הלימודים בניתוח וזיהוי של הרגשות ביסוד האש בנפש האנוכית וביסוד האש בנשמה האלוקית.
הרגשות הראשונים שנלמד הם רגש השליטה בנפש האנוכית ורגש הרוממות בנשמה האלוקית.
מספר יחידות הלימוד לכל רגש שונה. בעז"ה מידי שבועיים נעלה יחידת לימוד חדשה ונודיע על כך.
בהצלחה!

דילוג לתוכן