קורס Full Stack .NET Developers
עם התמחות בפיתוח ל – Mobile

קורסFull Stack Development  .NET

מכון אית"ן בשיתוף עם מרכז ההכשרה וההשמה של HackerU (האקריו) מציעים מסלול לימודים מעמיק שבסיומו מוענקת לך תעודת גמר בתור מפתחת תוכנה בפלטפורמת NET.. קורס זה הינו בסיס להמשך לימודים והתמקצעות בתחום שיכשיר ויכין אותך לעבודה בתעשייה בחברות המובילות בשוק.

חברות רבות במשק משתמשות בפלטפורמות הפיתוח של Microsoft, הנפוצות ביותר כיום במרבית הארגונים בארץ ובעולם. בעקבות צמיחת תעשיית ההייטק בעשור האחרון גדל הביקוש למתכנתי NET. בעלי יכולות ושליטה בעבודה בסביבות פיתוח מסוג זה. אם את מחפשת להתברג בתעשייה שבה הביקוש גובר על ההיצע והשכר מתגמל, את בהחלט במסלול הנכון.

חברת HackerU היא החברה המובילה בישראל להכשרת עובדים למקצועות ההייטק. החברה פועלת למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם ומציעה את מסלולי הלימוד המקצועיים והמקיפים ביותר בשוק. החברה מבצעת שיתופי פעולה אקדמיים וטכנולוגיים עם גורמים נוספים בארץ ובעולם (בארצות הברית, אירופה, רוסיה, הודו, אפריקה ודרום אמריקה).

אנו מציעים מסלול שבסיומו תוענק לך תעודת גמר מטעם HackerU ותעודת הסמכה בינלאומית של Microsoft (בכפוף לעמידה בכל התנאים).

יתרונות משמעותיים

מסלול הכשרה זה מותאם לשינויי השוק ויעניק לך את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו כן, בקורס תלמדי לעומק נושאים בפיתוח צד לקוח וכיצד ניתן להביא לידי ביטוי את הטכנולוגיות החדשות בצד הלקוח ובצד השרת.

 1. מסלול הכשרה פרקטי

זהו מסלול הכשרה "Hands–on" הכולל חומר עיוני בשילוב הרצאות פרונטליות במגוון נושאים תאורטיים, הבאים לידי ביטוי בפרויקטים אותם תיישמי ותגישי.

כמו כן, התרגול הרב במהלך הקורס יקנה לך ניסיון פרקטי ומעשי בפיתוח על מנת שתוכלי כבר במהלך הלימודים לצבור את מירב הכלים ולקבל ניסיון ממשי שיעזרו לך להשתלב בעולם התכנות וההייטק ולהיכנס לשוק העבודה כבר בסיום הקורס.

התכנים מהווים נדבך חשוב בתעשייה ויקנו לך יתרון ובידול משמעותי כבוגרת המסלול משאר המתמודדים בשוק העבודה ויאפשרו לך התאקלמות מהירה יותר כאשת מקצוע.

 1. שלב מיון ללא סיכון כספי

בשלב המיון נבדקת התאמתך למסלול לאורך 30 שעות לימוד ללא סיכון כספי. עלות תקופת המיון היא 1,250 ₪. במידה ולא התקבלת או במידה והבנת שהקורס אינו מתאים לך, יוחזרו אלייך 1,000 ₪.

 1. פיתוח למגוון רחב של פלטפורמות
  מסלול הכשרה ייחודי המשלב את כל הפלטפורמות המבוקשות ב-NET. וכולל גם פיתוח ל–Mobile.
 2. הכרת ופיתוח עבור עולם הנדסת התוכנה
  מסלול המקנה את הידע והכישורים הנדרשים לפיתוח מתודולוגיות בהנדסת תוכנה.
 3. הכנה לבחינות ההסמכה של Microsoft
  מסלול הכשרה ברמה הגבוהה ביותר המכין לבחינות ההסמכה MCSD של Microsoft.
 4. התאמה לחסרי רקע
  גם אם את חסרת רקע בתחום המחשוב או הפיתוח, המסלול ידאג להכשיר אותך בכל הנושאים והכלים על מנת לפתח בפלטפורמת .NET בצורה המקצועית והטובה ביותר.

ימים ב' + ד' | בין השעות 9:00-15:30 במרכז ההכשרה של
HackerU , במתחם הבורסה ברמת גן, בצמוד לרכבת סבידור מרכז.
המתחם מופרד לבנות בלבד.
לבחירתך קורס גילוי האיתן שבנפש לניהול קריירה, זוגיות, חינוך חסידי וכלים רגשיים להתמודדויות עם אתגרי החיים, ימי עיון ומפגשי ערב
חודשיים עם הרבנית חנה רות אברהם מנהלת מכון אית"ן ו/או
מרצות אורחות. סה"כ כ – 65 שעות בשנה.

שעות והיקף הלימוד
הלימודים נמשכים כ- 12 חודשים
החל מסוף חודש אוקטובר- לאחר חגי תשרי.

מבנה תכנית הלימודים

המסלול נחלק לשני שלבים עיקריים:

שלב מיון – 27 שעות לימוד אקדמיות שבמסגרתן נבדקים כישורייך והתאמתך לתחום ונלמדים תכני המבוא של המסלול. שלב זה מהווה היכרות ראשונית עם התכנים הרלוונטיים והעדכניים הקיימים בתחום כגון: מבוא לתכנות הכולל בתוכו את הבסיס של שפת התכנות #C וכמו כן התמקדות בתכנים הבסיסיים המהווים תשתית הנדרשת לכל פיתוח תוכנה. בשלב זה תתקיים בחינת כניסה לקורס המורחב ותקבל את הערכתו האישית של המרצה.

קורס מורחב – 500 שעות לימוד אקדמיות. במידה ועברת את שלב המיון בהצלחה, ייחתם עמך הסכם השמה, תקבל מלגת לימודים ותעבור לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. בקורס ילמדו בהרחבה נושאים כגון: תכני הליבה בשפת התכנות #C, בניית אפליקציות מתוחכמות על גבי פלטפורמת NET. וכן למידה ויישום של טכניקות שונות (פיתוח מרובה תהליכים, פיתוח מקבילי, ריבוי משימות ועוד) ארכיטקטורת מערכת, מסדי נתונים ולניתוח מערכות ועוד.

 

מתמטיקה ברמת 3 יחידות.

אנגלית ברמת 4 יחידות. במידה וסיימת אנגלית  ב 3 יחידות תוכלי להירשם לקורס אנגלית במכון כהכנה לבחינת ההסמכה של מיקרוסופט

מקצועות העברית ברמת 2 יחידות.

אישור על השתתפות בפעילות קהילתית

פגישת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית והרקע שלך בעבודה בסביבה ממוחשבת, אוריינטציה למקצועות הריאליים וחשיבה לוגית ואנלוגית.

תעודת גמר ובחינת ההסמכה

בסיום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר מפתח תוכנה בפלטפורמת .NET
מטעם HackerU . בנוסף, במסגרת מסלול ההכשרה, תתקיים הכנה מעשית
לבחינת ההסמכה הבינלאומית MCSD של .Microsoft

למצטיינות קיימת אפשרות למציאת עבודה על-ידי מחלקת ההשמה של
.HackerU

לפרטים נוספים צרי קשר

דילוג לתוכן