הרצאות מתוקשבות ללא עלות בימי שני בערב

ההרצאה הבאה "משנגמר אדר ממשיכים בשמחה"

מסלולים

ההבדל בין מסלול למסלול הוא ברמת החומרים, תכיפות העדכונים, הורדות של חוברות למחשבך ליווי מצוות המכון והנחות בפעילויות המכון. אנו מציעים 3 מסלולים מסלול קל, מסלול תעצומות ומסלול התבוננות. בחרי את המסלול המתאים לך והצטרפי לחווית הלימוד של שיטת אית"ן. תוכלי להחליף בין מסלולים כשתרצי ולסגור חשבון בכל זמן. הצטרפי היום. מסלולי הלימוד הם חוויה לימודית מתמשכת. את תלמדי להוביל להשפיע ולשנות לפרטים על כל מסלול לחצי כאן

קבלי מאיתנו מתנה

חודש ראשון במסלולי תעצומות והתבוננות עלינו

תרגול

כחלק מהתכנית תקבלי כלים מעשיים כמו דפי תרגול ושאלוני אבחון, צוות המכון ינתח את השאלונים וידריך אותך בהמשך דרכך. קרא/י עוד…

תמיכה מהצוות

צוות המכון מלווה את המשתתפות במסלול תעצומות. שלחי שאלות  במייל בתגובות או בשיעור בשידור חי עם חנה רות אברהם. קרא/י עוד…

מסלול לימודי

רמת חומרים גבוהה, עדכונים קבועים,
הורדת חומרים למחשבך והנחות
בהשתתפות בפעילויות המכון.
קרא/י עוד…

מה אומרים עלינו

זה לא רק מה שאנחנו אומרים על השיטה ראו מה לקוחות שהתנסו בשיטה אומרים

היה לי מרתק ומאתגר למדי ללמוד בסדנא זו שלך. נהניתי ללמוד ודרך התרגילים המקוריים והמאתגרים שלך למדתי לא לוותר לעצמי תודה על הנתינה הגדולה שלך.

תודה
שלומית
1
1
1
1

תודה רבה על הכל. בתחילת הסדנא לא הבנתי ולא האמנתי כמה תשתנה השפה והתקשורת בזוגיות שלי, למדתי שפה חדשה כולל שפת ההקשבה שבעיני להקשיב זה סוג של שפה. שפה שקטה אמנם אבל דרך ההקשבה אתה בעצם אומר שאתה מבין, מקשיב, מקבל וכיו"ב. תודה על הכל.

בהערכה
איילת

לימדתם אותי דרכי נועם, חכמה שמגיעה בפשטות ובעדנה. חוויתי לימודים מעמיקים ומקרבים שפתחו לי שער לעולם של אמת ואהבה עם קרוביי ואהוביי. אני בהודיה ובשמחה על החיבור המחודש והקשוב עם בן זוגי, על העבודה המשותפת שאנו עושים בעקבות כל התהליך החכם והבונה.

בהערכה רבה
עפרה

עלויות

דילוג לתוכן