לקריאת הכתבה לחצי על העיגול האדום

אנו מציעים לך לצפות בסרט עד סופו לפני פתיחת הכתבה

כמה תמים נראה הקבצן על שפת המדרכה, ממש מעורר רחמים…

אבל כמה הוא אכזרי!!

איזו תחפושת משכנעת, איך הוא מנצל את טוב ליבנו כדי להפיל אותנו בפח שוב ושוב בלי סנטימנטים!

כך בדיוק פועלים הרגשות השליליים…- עוטים על עצמם אדרת לתפארת, אנחנו לא מכירים את הלך רוחם ואת סגנון מזימותיהם והולכים אחריהם כאילו מדובר באדם הכי אמין. למרות שלא בדקנו לפני כן אם הוא אכן כזה, אין לנו שום בעיה להפקיד בידיו את כל הנכסים שלנו: את השמחה, את הרוגע, את החופש ואת האהבה. הוא רואה שאנחנו כל כך תמימים, הוא מנצל את זה ומנשל אותנו מכל נכס שרכשנו ביושר.

כשהתעוררנו, אנחנו נראים כמו שנראה האיש בסוף הסרטון- ערומים וחסרי כל…

קרה לכם פעם שמצאתם את עצמכם בסיטואציה קריטית חסרי אונים לגמרי? שאנשים כערככם לפעמים מתנהגים בצורה כל כך קטנונית ומטופשת שאתם ממש נבוכים מכך שבכלל הגעתם לכאלה דיוטות שאתם לא מזהים את עצמכם.

איך זה קורה לנו??

אלה המצבים שהקב"ה פוקח לנו את העיניים ועוזר לנו להבין לאן מסוגלים הרגשות השליליים להוביל אותנו. נותן לנו הזדמנות לעשות חשבון נפש ולחשב מסלול מחדש. האם להמשיך את הקשר עם רגשות מהסוג הזה או להתחיל לחשוד בהם ובכוונותיהם.

הגרוע מכל הוא, שיש אלטרנטיבה. ועוד איזו אלטרנטיבה! מלך מלכי המלכים הקב"ה! אבינו אב הרחמן! יש בכלל מקום להשוואה???

למרות שהתשובה ברורה, משום מה, אנחנו בכל זאת מתפתים להתחבר אליהם כי הם יודעים להיות אטרקטיביים בהתחלה, יש להם מתק שפתיים, הסברים הגיוניים, סרטי אימה כשצריך ובועות דמיוניות של הנאה מדומה ואנחנו נמשכים אחריהם וכשחווים את המכות, לא מצליחים לראות את הקשר בינם לבין הצרות…

נקווה שבזכות סרטון זה, ייפקחו לנו העיניים בזמן ונגאל גאולה פרטית שבעקבותיה תבוא הגאולה הכללית תיכף ומיד ממש!

 

דילוג לתוכן