נשמח לענות על כל שאלה

אם יש לך שאלות נוספות, רעיונות, הצעות, בבקשה צרי קשר

שאלות בנושא מסלולי הלימוד

כמה מסלולים יש?

המסלולים מחולקים לכמה רמות: מחוץ למסלול הקל שהוא מסלול חינם, אקדמית איתן מציעה את מסלול תעצומות ומסלול התבוננות. מסלול תעצומות הוא מסלול לימודי בהנחייתה של חנה רות אברהם. במסלול זה מספר קטגוריות כמו מודעות זוגיות הורות,חלק מהחומרים ניתנים להורדה, המסלול כולל תרגילים סרטונים ועוד. מסלול "התבוננות" מסלול ייחודי למכון אית"ן. שילוב של לימוד תורה אור וליקוטי תורה עם קבלת כלים מעשיים מחנה רות אברהם. את החלק של ליקוטי תורה מלמד הרב צמח אברהם ולאחריו חנה רות "מתרגמת" את השיעור לכלים מעשיים ליום ליום.  חוויה לימודית ייחודית לאקדמית מכון איתן. הצטרפי היום. חודש ראשון חינם מתנה מאיתנו.

מה ההבדל בין המסלולים?

ההבדל העיקרי בין מסלול למסלול הוא רמת החומרים, תכיפות העדכונים, הורדות של חוברות למחשבך וההנחות בהשתתפות בפעילויות המכון. במסלול "תעצומות" תוכלי להוריד חלק מהחומרים ולהדפיסם, מידי פעם נעביר שיעורים מתוקשבים בשידור חי ללא עלות, מצגות, סרטוני וידאו ותרגילים. לחברות במסלול זה הנחה של 10% לכל פעילות במכון ובקניית ספרים מההוצאה לאור שלנו. "תעצומות" זהו המסלול שמחבר אותך לאית"ן שלך.

במסלול "התבוננות" מידי פעם בנוסף לסרטונים, תרגילים ומאמרים נערוךכיתות מקוונות בשידור חי. באפשרותך להוריד קבצים מהאתר. תוכלי לשלוח שאלות להבהרת החומר. תקבלי הנחה בהשתתפות בפעילות המכון של 15%.

המסלול "הקל " – מסלול חינמי. החומרים כתובים בלבד ללא סרטוני וידאו. אין הנחות להשתתפות בפעילות המכון. תדירות עדכון החומרים חודשית.

בכל המסלולים קטגוריות מגוונות ומעניינות כמו:  נקודות משבר מצמיחות, חינוך גיל הרך חינוך גיל ההתבגרות ועוד. הכותבות – מנחות מוסמכות בשיטת אית"ן.

וכמובן אם אינך רוצה להצטרף לאחד מהמסלולים תמצאי חומר עשיר בבלוג שלנו,הכולל קטגוריות רבות ונושאים מגוונים.

האם אפשר להחליף מסלולים?

בהחלט אפשר להחליף בין המסלולים. קחי בחשבון שמחזור התשלום הוא חודשי כך שגם אם תעברי למסלול אחר באמצע תקופת החודש לא תקבלי החזר על תקופה זו.

מה העלויות?

אנחנו נותנים חודש מתנה לתקופת נסיון. להצטרפות לחצי כאן

מסלול קל: ההרשמה ללא עלות את רק צריכה להירשם על מנת לצפות בחומרים.

מסלול "תעצומות" –  39.90 ש"ח לחודש לאחר חודש ראשון חינם.

מסלול " התבוננות" –  59.90 ש"ח לחודש לאחר חודש חינם

התשלום נעשה בכרטיס אשראי דרך פייפאל (PAYPAL)  או אם יש לך חשבון בפייפאל אפשר לשלם מחשבונך. לשאלות נוספות בנוגע לתשלום צרו קשר

מתי אפשר לסגור את החשבון?

את יכולה לסגור את החשבון או לעבור ממסלול למסלול מתי שתרצי. קחי בחשבון שמחזור התשלום הוא חודשי כך שאם תסגרי באמצע תקופת החודש לא תקבלי החזר.

שאלות בנושא הפורום

באיזה נושאים דנים בפורום?

הפורום מחולק ל 4 קטגוריות. הורות, זוגיות, עד לנישואין ויחסי עבודה. בכל קטגוריה יש חלוקה לדוגמה: בהורות  חילקנו להורות לגיל הרך והורות למתבגרים. מבחינת נושאי הדיון תוכלי להגיב על נושא פתוח או לפתוח נושא חדש. מנהלת הפורום תגיב מידי שבוע לחלק מהנושאים.

מה ההבדל בין הפורום של המכון לפורום הקו הפתוח?

פורום הקו הפתוח הוא פורום המיועד להעלאת שאלות בלבד. אין אפשרות לנהל דיונים או להגיב על השאלות. מידי שבועיים נשדר בתחנת הרדיו שלנו "קול האית"ן" שידור ישיר עם חני שבו היא עונה לשאלות שהעליתן בפורום הקו הפתוח. בנוסף תוכלי להעלות שאלות בזמן השידור בצ'אט. הקמנו את הקו הפתוח עקב פניות רבות למכון מנשים שחיפשו מענה מיידי. אנחנו מקווים שהקו הפתוח ייתן לכן מענה לשאלות "בוערות". לכניסה לפורום הקו הפתוח לחצי כאן

פורום מכון אית"ן – ראי שאלה 1

איך נרשמים לפורום המקצועי - הכשרה מקצועית ומנחות הורים
איך נרשמים לפורום ולקו הפתוח?

שאלות בנושא כיתות מתוקשבות

מהי כיתה מתוקשבת?

הכיתות המתוקשבות של אית"ן הן חסידות במיטב הטכנולוגיה. אנחנו מלמדים על מערכות שאוניברסיטאות נבחרות בעולם משתמשות בהן. בטכנולוגיה זאת  את רואה את כל המשתתפות ואת המנחה, אם יש צורך המנחה מחלקת את הכיתה לקבוצות  קטנות ולאחר שהקבוצה מסיימת את המשימה הכיתה מאוחדת, השתתפותך עם כולן ועם המנחה נעשית באודיו ובוידאו, זאת אווירה לימודית שהתחושה היא שאת בכיתה עם התלמידות והמנחה. בנוסף כל העבודות והתרגולים נשמרים עבורך על המערכת ואת יכולה לחזור ולהכין אותם בזמנך החופשי ואם תרצי יחד עם תלמידות מהכיתה. להרצאות אנו משתמשים במערכת שונה שגם בה יש אינטגרציה בין כולן למרצה. לכניסה למערכת השיעורים לחצי כאן

מה צריך כדי להשתתף?

על מנת להשתתף את צריכה שיהיה לך חיבור לאינטרנט, רמקולים מיקרופון ומצלמה מחוברים למחשב. אם אין ברשותך מצלמה המכון יספק לך אותה. ההשתפות יכולה להיות גם דרך הסמארטפון הורידי את אפליקצית WEBEX . אנו ממליצים להשתמש באפשרות זאת רק להרצאות חד פעמיות.

האם יש הקלטות?

בהחלט. כל שיעור, הרצאה וסדנא מוקלטים ועומדים לרשותך ללא הגבלה. תוכלי לאחר כל שיעור להוריד את ההקלטה למחשבך ולצפות בה בזמנך החופשי. כך שאינך מפסידה חומר ומעבר לזה תמיד תוכלי אם תרצי לחזור לחומרים של הקורס. לרשימת הקורסים לחצי כאן

האם אפשר להשתתף בזמן הכיתה?

כן. המערכת בנויה כך שאפשר להשתתף בדיון ולשאול שאלות גם בצ'אט וגם באודיו.

רדיו קול האית"ן

האם זאת תחנת רדיו רגילה?

תחנת הרדיו היא אינטרנטית. אפשר להאזין באפליקציית הרדיו שלנו. הורידי את האפליקציה לסמארטפון. שם האפליקציה "רדיו קול האיתן – עצם העניין". כמו כן אפשר להאזין במחשב בקישור www.fourmeitanpro.com/radio1  או בקישור http://myradiostream.com/meitan. הקמנו את התחנה כדי לתת מענה לשאלות "בוערות". לעת עתה איננו משדרים מידי יום אלא רק את שידורי הקו הפתוח. שידורים אילו הם בימי שלישי בשעה 21:00 מידי שבועיים. כדי להשתתף עלייך לכתוב את שאלותייך בפורום הקו הפתוח. במשך השידור יש אפשרות לתקשר אתנו בצ'אט. בעתיד בעז"ה נקבל גם שיחות טלפון בזמן שידור.

כיצד מאזינים?

את יכולה להאזין באפליקציה,או  בתחנת הרדיו שלנו כאן  כנסי לאתר ולחצי על הנגן. בתחתית הדף תראי את תיבת הצ'אט אם ברצונך לשלוח שאלה ולהגיב תוך כדי שידור תוכלי לעשות זאת מתיבת הצ'אט הזאת. במקרה ואינך יכולה להאזין מדף זה את יכולה להיכנס לדף התחנה כאן  מהסמארטפון ומהמחשב.

שאלות כלליות

האם יש מנחות מוסמכות בשיטת אית"ן באזור מגוריי?

צוות המכון מונה כ  15 מנחות מוסמכות המתגוררות ברחבי הארץ. בקרי בדף הצוות שלנו למצוא את המנחה הקרובה למקום מגורייך. דף הצוות

בכמה מפגשים אפשר ללמוד את השיטה?

השיטה מבוססת על שלושה עקרונות. לזהות, לפרק ולשנות. כמובן שתהליך זה הוא אישי ודורש זמן מכל אחת לפי צרכיה. אפשר ללמוד את השיטה בהנחייה אישית, מניסיוננו היו נשים שלאחר 6 מפגשים כבר הצליחו לשנות את תפיסתן  ומידי פעם מגיעות חזרה ל "תחזוקה" שוטפת. כמו כן אנחנו מעבירים סדנאות של בין 12 – 15 מפגשים בנושאים ממוקדים כגון הורות וזוגיות. בנוסף את יכולה להצטרף לסדרת הרצאות של 5 מפגשים במודעות עצמית אך מי שרוצה להעמיק ולהפוך את השיטה לדרך חיים לומדת העשרה אישית. זהו קורס שנתי בן 28 מפגשים מידי שבוע. בחרי את המסלול המתאים לך וצרי עמנו קשר 

האם יש לכם חומרים כתובים?

רב החומרים של המכון הם במתכונת דיגיטלית. עם הצטרפותך למסלול "תעצומות" תוכלי להוריד אותם למחשבך ללא עלות נוספת. בקרי בחנות שלנו לרכישת חוברות ובעז"ה בקרוב נוציא לאור ספרים. לכניסה לחנות לחצי כאן

מה העלויות של הקורסים והסדנאות?

העלויות תלויות בסוג הפעילות שאת בוחרת. תוכלי לראות את פרטי הסדנאות, הרצאות וקורסים כאן

אם לא מצאת תשובה לשאלתך בבקשה צרי עמנו קשר

למה להתפשר אם אפשר לשפר

הכניסי את אית"ן הבייתה

דילוג לתוכן